Celkové výsledky 2. ročníku soutěže “O klobouk kouzelníka Pokustóna” | |||||||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body | ||||
1 | JANEČEK | Vladislav | ZŠ Palmovka 468 | 131 | |||
2 | TRUSINOVÁ | Jitka | a | ZUSKOVÁ | Alena | ZŠ Kuncova 1/1580 | 114 |
3 | BUĽÁK | Arnošt | G Nad Vodovodem | 111 | |||
4 - 5 | BRŮNA | Josef | a | RIEB | Tomáš | G Jana Nerudy | 109 |
4 - 5 | KUBÁT | Lukáš | a | OULEHLE | Michal | G “Pod Vyšehradem” | 109 |
6 | OBEŠLO | Petr | a | FORMAN | Michal | G Thomase Manna | 106 |
7 | MICHALIČKA | Martin | a | STAŠA | Michal | G Ústavní 400 | 102 |
8 | ŠMÍD | Filip | G Sv. Čecha | 100 | |||
9 - 11 | HÁJEK | Karel | ZŠ Palmovka 468 | 98 | |||
9 - 11 | BÍLKOVÁ | Karolína | ZŠ Nad Koupadly | 98 | |||
9 - 11 | PAPEŽ | Jan | a | ČERNÝ | Daniel | G Ústavní 400 | 98 |
12 | KRUPIČKOVÁ | Petra | a | ČERVINKOVÁ | Pavla | ZŠ Dobřichovice | 95 |
13 | KRUPKA | Jiří | a | KABELE | Stanislav | ZŠ Modřanská 1375 | 94 |
14 - 16 | ČÁSLAVSKÁ | Dora | a | KOCÁBOVÁ | Natálie | G Sv. Čecha | 92 |
14 - 16 | VONDRAŠOVÁ | Marta | ZŠ Církevní 9 | 92 | |||
14 - 16 | POŠMOURNÝ | Vojtěch | a | KRÁL | Antonín | ZŠ a G Josefská 7 | 92 |
17 | WOLFF | Jakub | a | DIVINEC | Josef | ZŠ Molákova 574 | 91 |
18 | VEJLUPEK | Josef | a | SIEBER | Marek | G Zborovská 45 | 89 |
19 | PÁLKA | Matěj | G Altis, K Libuši 57 | 88 | |||
20 - 21 | PROCHÁZKA | Libor | ZŠ Marjánka | 85 | |||
20 - 21 | ZAJÍČEK | Martin | ZŠ Klausova 2450 | 85 | |||
22 | ZAREVÚCKY | Ondřej | ZŠ Červený Vrch | 82 | |||
23 | HOFFMANN | Jan | G Nad Alejí 1952 | 80 | |||
24 | METLIČKA | Jan | G Buďánka | 71 | |||
25 | MIHOVIČ | Michael | a | ZNAMENÁČEK | Ondřej | ZŠ Nad Přehradou 469 | 46 |
Hodnocení správnosti výkladu | |||||||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body | ||||
1 | JANEČEK | Vladislav | ZŠ Palmovka 468 | 42 | |||
2 | BRŮNA | Josef | a | RIEB | Tomáš | G Jana Nerudy | 39 |
3 | TRUSINOVÁ | Jitka | a | ZUSKOVÁ | Alena | ZŠ Kuncova 1/1580 | 37 |
4 | ČÁSLAVSKÁ | Dora | a | KOCÁBOVÁ | Natálie | G Sv. Čecha | 36 |
5 - 7 | PAPEŽ | Jan | a | ČERNÝ | Daniel | G Ústavní 400 | 34 |
5 - 7 | BUĽÁK | Arnošt | G Nad Vodovodem | 34 | |||
5 - 7 | KRUPIČKOVÁ | Petra | a | ČERVINKOVÁ | Pavla | ZŠ Dobřichovice | 34 |
8 - 10 | ŠMÍD | Filip | G Sv. Čecha | 33 | |||
8 - 10 | MICHALIČKA | Martin | a | STAŠA | Michal | G Ústavní 400 | 33 |
8 - 10 | KRUPKA | Jiří | a | KABELE | Stanislav | ZŠ Modřanská 1375 | 33 |
11 - 14 | BÍLKOVÁ | Karolína | ZŠ Nad Koupadly | 32 | |||
11 - 14 | KUBÁT | Lukáš | a | OULEHLE | Michal | G “Pod Vyšehradem” | 32 |
11 - 14 | ZAJÍČEK | Martin | ZŠ Klausova 2450 | 32 | |||
11 - 14 | WOLFF | Jakub | a | DIVINEC | Josef | ZŠ Molákova 574 | 32 |
15 | ZAREVÚCKY | Ondřej | ZŠ Červený Vrch | 30 | |||
16 - 17 | HÁJEK | Karel | ZŠ Palmovka 468 | 28 | |||
16 - 17 | VONDRAŠOVÁ | Marta | ZŠ Církevní 9 | 28 | |||
18 | OBEŠLO | Petr | a | FORMAN | Michal | G Thomase Manna | 26 |
19 | VEJLUPEK | Josef | a | SIEBER | Marek | G Zborovská 45 | 25 |
20 - 21 | HOFFMANN | Jan | G Nad Alejí 1952 | 24 | |||
20 - 21 | PROCHÁZKA | Libor | ZŠ Marjánka | 24 | |||
22 | PÁLKA | Matěj | G Altis, K Libuši 57 | 23 | |||
23 | METLIČKA | Jan | G Buďánka | 22 | |||
24 | POŠMOURNÝ | Vojtěch | a | KRÁL | Antonín | ZŠ a G Josefská 7 | 20 |
25 | MIHOVIČ | Michael | a | ZNAMENÁČEK | Ondřej | ZŠ Nad Přehradou 469 | 9 |
Hodnocení zručnosti | |||||||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body | ||||
1 | JANEČEK | Vladislav | ZŠ Palmovka 468 | 43 | |||
2 | TRUSINOVÁ | Jitka | a | ZUSKOVÁ | Alena | ZŠ Kuncova 1/1580 | 40 |
3 | BUĽÁK | Arnošt | G Nad Vodovodem | 39 | |||
4 - 5 | HÁJEK | Karel | ZŠ Palmovka 468 | 38 | |||
4 - 5 | BRŮNA | Josef | a | RIEB | Tomáš | G Jana Nerudy | 38 |
6 | OBEŠLO | Petr | a | FORMAN | Michal | G Thomase Manna | 37 |
7 - 8 | BÍLKOVÁ | Karolína | ZŠ Nad Koupadly | 36 | |||
7 - 8 | POŠMOURNÝ | Vojtěch | a | KRÁL | Antonín | ZŠ a G Josefská 7 | 36 |
9 - 10 | KUBÁT | Lukáš | a | OULEHLE | Michal | G “Pod Vyšehradem” | 35 |
9 - 10 | PÁLKA | Matěj | G Altis, K Libuši 57 | 35 | |||
11 - 12 | MICHALIČKA | Martin | a | STAŠA | Michal | G Ústavní 400 | 34 |
11 - 12 | VEJLUPEK | Josef | a | SIEBER | Marek | G Zborovská 45 | 34 |
13 | VONDRAŠOVÁ | Marta | ZŠ Církevní 9 | 33 | |||
14 | ŠMÍD | Filip | G Sv. Čecha | 32 | |||
15 | HOFFMANN | Jan | G Nad Alejí 1952 | 31 | |||
16 - 17 | PAPEŽ | Jan | a | ČERNÝ | Daniel | G Ústavní 400 | 30 |
16 - 17 | WOLFF | Jakub | a | DIVINEC | Josef | ZŠ Molákova 574 | 30 |
18 - 19 | ZAREVÚCKY | Ondřej | ZŠ Červený Vrch | 29 | |||
18 - 19 | KRUPIČKOVÁ | Petra | a | ČERVINKOVÁ | Pavla | ZŠ Dobřichovice | 29 |
20 | PROCHÁZKA | Libor | ZŠ Marjánka | 28 | |||
21 - 22 | ZAJÍČEK | Martin | ZŠ Klausova 2450 | 27 | |||
21 - 22 | ČÁSLAVSKÁ | Dora | a | KOCÁBOVÁ | Natálie | G Sv. Čecha | 27 |
23 | KRUPKA | Jiří | a | KABELE | Stanislav | ZŠ Modřanská 1375 | 24 |
24 | METLIČKA | Jan | G Buďánka | 22 | |||
25 | MIHOVIČ | Michael | a | ZNAMENÁČEK | Ondřej | ZŠ Nad Přehradou 469 | 18 |
Hodnocení nápaditosti (originality, poutavosti) | |||||||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body | ||||
1 | JANEČEK | Vladislav | ZŠ Palmovka 468 | 46 | |||
2 | OBEŠLO | Petr | a | FORMAN | Michal | G Thomase Manna | 43 |
3 | KUBÁT | Lukáš | a | OULEHLE | Michal | G “Pod Vyšehradem” | 42 |
4 | BUĽÁK | Arnošt | G Nad Vodovodem | 38 | |||
5 - 6 | TRUSINOVÁ | Jitka | a | ZUSKOVÁ | Alena | ZŠ Kuncova 1/1580 | 37 |
5 - 6 | KRUPKA | Jiří | a | KABELE | Stanislav | ZŠ Modřanská 1375 | 37 |
7 | POŠMOURNÝ | Vojtěch | a | KRÁL | Antonín | ZŠ a G Josefská 7 | 36 |
8 - 9 | ŠMÍD | Filip | G Sv. Čecha | 35 | |||
8 - 9 | MICHALIČKA | Martin | a | STAŠA | Michal | G Ústavní 400 | 35 |
10 | PAPEŽ | Jan | a | ČERNÝ | Daniel | G Ústavní 400 | 34 |
11 | PROCHÁZKA | Libor | ZŠ Marjánka | 33 | |||
12 - 14 | HÁJEK | Karel | ZŠ Palmovka 468 | 32 | |||
12 - 14 | BRŮNA | Josef | a | RIEB | Tomáš | G Jana Nerudy | 32 |
12 - 14 | KRUPIČKOVÁ | Petra | a | ČERVINKOVÁ | Pavla | ZŠ Dobřichovice | 32 |
15 | VONDRAŠOVÁ | Marta | ZŠ Církevní 9 | 31 | |||
16 - 18 | BÍLKOVÁ | Karolína | ZŠ Nad Koupadly | 30 | |||
16 - 18 | PÁLKA | Matěj | G Altis, K Libuši 57 | 30 | |||
16 - 18 | VEJLUPEK | Josef | a | SIEBER | Marek | G Zborovská 45 | 30 |
19 - 20 | WOLFF | Jakub | a | DIVINEC | Josef | ZŠ Molákova 574 | 29 |
19 - 20 | ČÁSLAVSKÁ | Dora | a | KOCÁBOVÁ | Natálie | G Sv. Čecha | 29 |
21 | METLIČKA | Jan | G Buďánka | 27 | |||
22 | ZAJÍČEK | Martin | ZŠ Klausova 2450 | 26 | |||
23 | HOFFMANN | Jan | G Nad Alejí 1952 | 25 | |||
24 | ZAREVÚCKY | Ondřej | ZŠ Červený Vrch | 23 | |||
25 | MIHOVIČ | Michael | a | ZNAMENÁČEK | Ondřej | ZŠ Nad Přehradou 469 | 19 |
Seznam provedených pokusů | |||||||
Pořadí | Soutěžící | Název pokusu | |||||
1 | JANEČEK | Vladislav | O pohybu trochu jinak | ||||
2 | TRUSINOVÁ | Jitka | a | ZUSKOVÁ | Alena | Hoření síry v kyslíku | |
3 | BUĽÁK | Arnošt | Model řízený světlem | ||||
4 - 5 | BRŮNA | Josef | a | RIEB | Tomáš | Důkaz atmosférického tlaku | |
4 - 5 | KUBÁT | Lukáš | a | OULEHLE | Michal | Tajemný blesk | |
6 | OBEŠLO | Petr | a | FORMAN | Michal | Blesky pod vodou | |
7 | MICHALIČKA | Martin | a | STAŠA | Michal | Měření času | |
8 | ŠMÍD | Filip | Rychlý člun | ||||
9 - 11 | HÁJEK | Karel | Tajemná žárovka | ||||
9 - 11 | BÍLKOVÁ | Karolína | Srážecí reakce KI, Pb(NO3)2 | ||||
9 - 11 | PAPEŽ | Jan | a | ČERNÝ | Daniel | Hustota kapalin | |
12 | KRUPIČKOVÁ | Petra | a | ČERVINKOVÁ | Pavla | Hydraulický louskáček na ořechy | |
13 | KRUPKA | Jiří | a | KABELE | Stanislav | Vsaďte se! | |
14 - 16 | ČÁSLAVSKÁ | Dora | a | KOCÁBOVÁ | Natálie | Demonstrace pohybu iontův roztoku | |
14 - 16 | VONDRAŠOVÁ | Marta | Elektromotor | ||||
14 - 16 | POŠMOURNÝ | Vojtěch | a | KRÁL | Antonín | Lissajousovy obrazce | |
17 | WOLFF | Jakub | a | DIVINEC | Josef | Parní stroj | |
18 | VEJLUPEK | Josef | a | SIEBER | Marek | Dopplerův jev | |
19 | PÁLKA | Matěj | Potapěč | ||||
20 - 21 | PROCHÁZKA | Libor | Hladina kapalina plování těles | ||||
20 - 21 | ZAJÍČEK | Martin | Fluorescence | ||||
22 | ZAREVÚCKY | Ondřej | Rýže a tření | ||||
23 | HOFFMANN | Jan | Rovnovážná poloha tělesa | ||||
24 | METLIČKA | Jan | Smykové tření | ||||
25 | MIHOVIČ | Michael | a | ZNAMENÁČEK | Ondřej | Ověření elektromotorického napětí | |
Seznam zúčastněných škol | |||||||
Škola | Počet účastníků I. kola | Počet účastníků ve finále | |||||
Základní škola, Palmovka 468, Praha 8 | 2 | 2 | |||||
Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 | 8 | 2 | |||||
Základní škola s RVJ, Nad Koupadly 1166, Praha 4 | 14 | 1 + [2] | |||||
Základní škola Dobřichovice, 5. května 40 | 7 | 2 | |||||
Základní škola Marjánka, Bělohorská 417/52, Praha 6 | 3 | 1 | |||||
Soukromé ekogymnázium, Nad Vodovodem 460/81, Praha 10 - Malešice | 6 | 1 | |||||
Osmileté gymnázium Buďánka, Holečkova 31a, Praha 5 | 12 | 1 | |||||
Základní škola, Kuncova 1/1580, Praha 5 - Stodůlky | 15 | 2 | |||||
Soukromé gymnázium Thomase Manna, Bedřichovská 1, Praha 8 | 7 | 2 | |||||
Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 | 4 | 2 | |||||
Trojské gymnázium Sv. Čecha, Trojská 110/211, Praha 7 | 5 | 3 | |||||
Základní škola, Klausova 2450, Praha 5 | 3 | 1 | |||||
Soukromé gymnázium Altis, K Libuši 57, Praha 4 | 10 | 1 | |||||
Soukromé gymnázium “Pod Vyšehradem”, Boleslavova 1, Praha 4 | 8 | 2 | |||||
Základní škola, Nad Přehradou 469, Praha 10 - Horní Měcholupy | 2 | 2 | |||||
Základní škola, Molákova 574, Praha 8 | 5 | 2 | |||||
Základní škola, Církevní 9, Praha 1 | 1 | 1 | |||||
Gymnázium, Nad Alejí 1952, Praha 6 | 2 | 1 | |||||
Základní škola Červený Vrch, Alžírská 680, Praha 6 | 6 | 1 | |||||
Základní škola T. G. M., Modřanská 1375, Praha 4 | 34 | 2 | |||||
Základní škola a gymnázium, Josefská 7, Praha 1 | 5 | 2 | |||||
Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8 | 4 | 4 | |||||
Základní škola a gymnázium, Truhlářská 22, Praha 1 | 2 | (2) | |||||
Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 | 8 | (2) | |||||
C E L K E M | 173 | 44 | |||||
[2] - nedopatřením nebyly soutěžícím zajištěny pomůcky | |||||||
(2) - s omluvou se na finále nedostavili | |||||||