Celkové výsledky 1. ročníku soutěže “O klobouk kouzelníka Pokustóna” | |||||||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body | ||||
1 | HÁJEK | Karel | ZŠ Palmovka 468 | 133 | |||
2 | JANEČEK | Vladislav | ZŠ Palmovka 468 | 120 | |||
3 | RADIL | Ondřej | a | KAŠPAR | Ondřej | G. “Pod Vyšehradem” | 115 |
4 | VIŠŇÁK | Jakub | G. “Pod Vyšehradem” | 110 | |||
5 - 6 | WLAZEL | Adam | a | BRAVENEC | Očiro | G. Thomase Manna | 107 |
5 - 6 | BŘEZINSKÝ | Tomáš | a | ŠEBOR | Václav | ZŠ Kuncova 1/1580 | 107 |
7 | ZUSKOVÁ | Alena | a | JIRÁČKOVÁ | Klára | ZŠ Kuncova 1/1580 | 106 |
8 - 9 | BENDA | Petr | a | KRNÁČ | Martin | G. Thomase Manna | 105 |
8 - 9 | KEJMAROVÁ | Jaroslava | a | VACHKOVÁ | Eva | ZŠ Kuncova 1/1580 | 105 |
10 | TLUSTÝ | Jiří | ZŠ Kuncova 1/1580 | 103 | |||
11 | KOHOUT | Petr | Gymnázium Ústavní | 100 | |||
12 | STROHSOVÁ | Klára | a | PETRŽILKOVÁ | Martina | ZŠ Kuncova 1/1580 | 99 |
13 | WOLFF | Jakub | a | DIVINEC | Josef | ZŠ Molákova 574 | 98 |
14 - 15 | ŽÁRSKÝ | Martin | a | HLAVIČKA | Tomáš | G. Thomase Manna | 95 |
14 - 15 | OULEHLE | Michal | a | KUBÁT | Lukáš | G. “Pod Vyšehradem” | 95 |
16 | TRUSINOVÁ | Jitka | a | RŮŽIČKOVÁ | Eva | ZŠ Kuncova 1/1580 | 94 |
17 | ŠINDELÁŘ | Michal | Gymnázium Ústavní | 93 | |||
18 | VOBOŘIL | Jakub | a | EBR | Petr | ZŠ Klausova 2450 | 91 |
19 | BANSZEL | Daniel | a | BARTŮNĚK | Radim | ZŠ Kuncova 1/1580 | 90 |
20 | MÜLLER | Jiří | a | JAROŠ | Jakub | ZŠ Kuncova 1/1580 | 88 |
21 | HLUŠIČKA | Ondřej | a | SÝKORA | Jiří | Gymnázium Ústavní | 87 |
22 - 23 | SCHEIB | Karel | a | DLABOLA | Ondřej | G. Thomase Manna | 86 |
22 - 23 | HÜBNER | Jan | ZŠ Kuncova 1/1580 | 86 | |||
24 | ZADRAŽIL | Martin | a | HROUDA | Michal | ZŠ Kuncova 1/1580 | 83 |
25 | HOLCOVÁ | Jana | a | DLOUHÁ | Markéta | G. Thomase Manna | 82 |
26 | KUBÍN | Jan | a | JELÍNEK | Ondřej | ZŠ Kuncova 1/1580 | 76 |
27 | ČERNÍK | Adam | a | KALACH | Petr | G. Thomase Manna | 64 |
Přehled škol, které se zúčastnily soutěže: | |||||||
Soukromé gymnázium “Pod Vyšehradem”, Vratislavova 13/64, Praha 2 | |||||||
Gymnázium Thomase Manna, Slovanka 1960, Praha 8 | |||||||
Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8 | |||||||
ZŠ Klausova 2450, Praha 5 | |||||||
ZŠ Kuncova 1/1580, Praha 5 - Stodůlky | |||||||
ZŠ Molákova 574, Praha 8 | |||||||
ZŠ Palmovka 468, Praha 8 | |||||||
Hodnocení správnosti výkladu | |||||||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body | ||||
1 - 2 | JANEČEK | Vladislav | ZŠ Palmovka 468 | 39 | |||
1 - 2 | BENDA | Petr | a | KRNÁČ | Martin | G. Thomase Manna | 39 |
3 | HÁJEK | Karel | ZŠ Palmovka 468 | 38 | |||
4 | ZUSKOVÁ | Alena | a | JIRÁČKOVÁ | Klára | ZŠ Kuncova 1/1580 | 37 |
5 - 7 | VIŠŇÁK | Jakub | G. “Pod Vyšehradem” | 36 | |||
5 - 7 | WLAZEL | Adam | a | BRAVENEC | Očiro | G. Thomase Manna | 36 |
5 - 7 | ŽÁRSKÝ | Martin | a | HLAVIČKA | Tomáš | G. Thomase Manna | 36 |
8 | BŘEZINSKÝ | Tomáš | a | ŠEBOR | Václav | ZŠ Kuncova 1/1580 | 35 |
9 - 11 | RADIL | Ondřej | a | KAŠPAR | Ondřej | G. “Pod Vyšehradem” | 34 |
9 - 11 | KEJMAROVÁ | Jaroslava | a | VACHKOVÁ | Eva | ZŠ Kuncova 1/1580 | 34 |
9 - 11 | TRUSINOVÁ | Jitka | a | RŮŽIČKOVÁ | Eva | ZŠ Kuncova 1/1580 | 34 |
12 - 13 | MÜLLER | Jiří | a | JAROŠ | Jakub | ZŠ Kuncova 1/1580 | 33 |
12 - 13 | HOLCOVÁ | Jana | a | DLOUHÁ | Markéta | G. Thomase Manna | 33 |
14 - 16 | STROHSOVÁ | Klára | a | PETRŽILKOVÁ | Martina | ZŠ Kuncova 1/1580 | 32 |
14 - 16 | WOLFF | Jakub | a | DIVINEC | Josef | ZŠ Molákova 574 | 32 |
14 - 16 | ŠINDELÁŘ | Michal | Gymnázium Ústavní | 32 | |||
17 - 18 | HLUŠIČKA | Ondřej | a | SÝKORA | Jiří | Gymnázium Ústavní | 31 |
17 - 18 | ZADRAŽIL | Martin | a | HROUDA | Michal | ZŠ Kuncova 1/1580 | 31 |
19 - 20 | TLUSTÝ | Jiří | ZŠ Kuncova 1/1580 | 30 | |||
19 - 20 | VOBOŘIL | Jakub | a | EBR | Petr | ZŠ Klausova 2450 | 30 |
21 | KOHOUT | Petr | Gymnázium Ústavní | 28 | |||
22 | OULEHLE | Michal | a | KUBÁT | Lukáš | G. “Pod Vyšehradem” | 27 |
23 | SCHEIB | Karel | a | DLABOLA | Ondřej | G. Thomase Manna | 25 |
24 | KUBÍN | Jan | a | JELÍNEK | Ondřej | ZŠ Kuncova 1/1580 | 23 |
25 | HÜBNER | Jan | ZŠ Kuncova 1/1580 | 22 | |||
26 | BANSZEL | Daniel | a | BARTŮNĚK | Radim | ZŠ Kuncova 1/1580 | 21 |
27 | ČERNÍK | Adam | a | KALACH | Petr | G. Thomase Manna | 18 |
Hodnocení zručnosti | |||||||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body | ||||
1 | HÁJEK | Karel | ZŠ Palmovka 468 | 47 | |||
2 | JANEČEK | Vladislav | ZŠ Palmovka 468 | 45 | |||
3 | TLUSTÝ | Jiří | ZŠ Kuncova 1/1580 | 40 | |||
4 | ZUSKOVÁ | Alena | a | JIRÁČKOVÁ | Klára | ZŠ Kuncova 1/1580 | 39 |
5 | RADIL | Ondřej | a | KAŠPAR | Ondřej | G. “Pod Vyšehradem” | 38 |
6 | KOHOUT | Petr | Gymnázium Ústavní | 36 | |||
7 - 8 | VIŠŇÁK | Jakub | G. “Pod Vyšehradem” | 35 | |||
7 - 8 | BŘEZINSKÝ | Tomáš | a | ŠEBOR | Václav | ZŠ Kuncova 1/1580 | 35 |
9 | KEJMAROVÁ | Jaroslava | a | VACHKOVÁ | Eva | ZŠ Kuncova 1/1580 | 34 |
10 - 11 | TRUSINOVÁ | Jitka | a | RŮŽIČKOVÁ | Eva | ZŠ Kuncova 1/1580 | 33 |
10 - 11 | MÜLLER | Jiří | a | JAROŠ | Jakub | ZŠ Kuncova 1/1580 | 33 |
12 - 13 | WLAZEL | Adam | a | BRAVENEC | Očiro | G. Thomase Manna | 32 |
12 - 13 | OULEHLE | Michal | a | KUBÁT | Lukáš | G. “Pod Vyšehradem” | 32 |
14 - 15 | BENDA | Petr | a | KRNÁČ | Martin | G. Thomase Manna | 31 |
14 - 15 | ŠINDELÁŘ | Michal | Gymnázium Ústavní | 31 | |||
16 - 18 | VOBOŘIL | Jakub | a | EBR | Petr | ZŠ Klausova 2450 | 30 |
16 - 18 | BANSZEL | Daniel | a | BARTŮNĚK | Radim | ZŠ Kuncova 1/1580 | 30 |
16 - 18 | SCHEIB | Karel | a | DLABOLA | Ondřej | G. Thomase Manna | 30 |
19 - 21 | STROHSOVÁ | Klára | a | PETRŽILKOVÁ | Martina | ZŠ Kuncova 1/1580 | 29 |
19 - 21 | WOLFF | Jakub | a | DIVINEC | Josef | ZŠ Molákova 574 | 29 |
19 - 21 | ČERNÍK | Adam | a | KALACH | Petr | G. Thomase Manna | 29 |
22 | HLUŠIČKA | Ondřej | a | SÝKORA | Jiří | Gymnázium Ústavní | 28 |
23 - 24 | ŽÁRSKÝ | Martin | a | HLAVIČKA | Tomáš | G. Thomase Manna | 25 |
23 - 24 | HÜBNER | Jan | ZŠ Kuncova 1/1580 | 25 | |||
25 - 26 | ZADRAŽIL | Martin | a | HROUDA | Michal | ZŠ Kuncova 1/1580 | 24 |
25 - 26 | HOLCOVÁ | Jana | a | DLOUHÁ | Markéta | G. Thomase Manna | 24 |
27 | KUBÍN | Jan | a | JELÍNEK | Ondřej | ZŠ Kuncova 1/1580 | 21 |
Hodnocení nápaditosti (originality, poutavosti) | |||||||
Pořadí | Soutěžící | Škola | Body | ||||
1 | HÁJEK | Karel | ZŠ Palmovka 468 | 48 | |||
2 | BANSZEL | Daniel | a | BARTŮNĚK | Radim | ZŠ Kuncova 1/1580 | 41 |
3 - 5 | WLAZEL | Adam | a | BRAVENEC | Očiro | G. Thomase Manna | 39 |
3 - 5 | KOHOUT | Petr | Gymnázium Ústavní | 39 | |||
3 - 5 | WOLFF | Jakub | a | DIVINEC | Josef | ZŠ Molákova 574 | 39 |
6 | RADIL | Ondřej | a | KAŠPAR | Ondřej | G. “Pod Vyšehradem” | 38 |
7 - 10 | JANEČEK | Vladislav | ZŠ Palmovka 468 | 37 | |||
7 - 10 | VIŠŇÁK | Jakub | G. “Pod Vyšehradem” | 37 | |||
7 - 10 | BŘEZINSKÝ | Tomáš | a | ŠEBOR | Václav | ZŠ Kuncova 1/1580 | 37 |
7 - 10 | KEJMAROVÁ | Jaroslava | a | VACHKOVÁ | Eva | ZŠ Kuncova 1/1580 | 37 |
11 | HÜBNER | Jan | ZŠ Kuncova 1/1580 | 36 | |||
12 | BENDA | Petr | a | KRNÁČ | Martin | G. Thomase Manna | 35 |
13 - 15 | TLUSTÝ | Jiří | ZŠ Kuncova 1/1580 | 34 | |||
13 - 15 | ŽÁRSKÝ | Martin | a | HLAVIČKA | Tomáš | G. Thomase Manna | 34 |
13 - 15 | OULEHLE | Michal | a | KUBÁT | Lukáš | G. “Pod Vyšehradem” | 34 |
16 | VOBOŘIL | Jakub | a | EBR | Petr | ZŠ Klausova 2450 | 32 |
17 - 18 | STROHSOVÁ | Klára | a | PETRŽILKOVÁ | Martina | ZŠ Kuncova 1/1580 | 31 |
17 - 18 | SCHEIB | Karel | a | DLABOLA | Ondřej | G. Thomase Manna | 31 |
19 - 20 | ZUSKOVÁ | Alena | a | JIRÁČKOVÁ | Klára | ZŠ Kuncova 1/1580 | 30 |
19 - 20 | ŠINDELÁŘ | Michal | Gymnázium Ústavní | 30 | |||
21 | ZADRAŽIL | Martin | a | HROUDA | Michal | ZŠ Kuncova 1/1580 | 28 |
22 - 23 | TRUSINOVÁ | Jitka | a | RŮŽIČKOVÁ | Eva | ZŠ Kuncova 1/1580 | 27 |
22 - 23 | KUBÍN | Jan | a | JELÍNEK | Ondřej | ZŠ Kuncova 1/1580 | 27 |
24 | HLUŠIČKA | Ondřej | a | SÝKORA | Jiří | Gymnázium Ústavní | 26 |
25 | HOLCOVÁ | Jana | a | DLOUHÁ | Markéta | G. Thomase Manna | 25 |
26 | MÜLLER | Jiří | a | JAROŠ | Jakub | ZŠ Kuncova 1/1580 | 22 |
27 | ČERNÍK | Adam | a | KALACH | Petr | G. Thomase Manna | 17 |